Welcome to our website! We work for you

انواع آبکاری نیکل

آبکاری نیکل، یکی از آبکاری های رایج در صنایع مهندسی، خودرو و الکترونیک است. استفاده از آبکاری نیکل بسته به نوع کارایی نیکل متفاوت می باشد. به طور کلی از این آبکاری جهت سختی، مقاومت در برابر سایش و ویژگی های مغناطیسی بسیار ارزشمند است. بر اساس ویژگی خاص فلز نیکل پوشش آبکاری نیکل، دارای اهداف وسیعی در زمینه تزئین دارد.

انواع آبکاری نیکل

در این قسمت انواع آبکاری نیکل را به اختصار شرح می دهیم:

پوشش آبکاری نیکل براق: این آبکاری به طور کلی در دکوراسیون کاربرد دارد، اما از قطعات در برابر خوردگی محافظت می کند.

پوشش آبکاری نیکل نیمه براق: این پوشش تا حدودی براقی نیز می باشد، اما این پوشش یک مزیت دارد که آبکاری نیکل براق دارا نیست و آن مزیت این است که این نوع آبکاری ، پوشش نیکل دارای انعطاف است.

پوشش آبکاری نیکل-کلراید: این نوع آبکاری یک آبکاری کند است. این پوشش بیشتر برای یک زیر لایه استفاده می شود تا بتواند لایه نهایی راه به خوبی به قطعه نگه دارد.

استفاده از آبکاری نیکل عمر قطعات را زیاد خواهد کرد و در دراز مدت  باعث کمتر شدن هزینه شود . شرکت پویاب فلز بر همین اساس چندین نوع براقی و نرم کن نیکل در سبد محصولات خود دارد. که هر کدام می تواند بر اساس خواسته مشتری عرضه گردد.

محصول جدید براقی نیکل با کد Supra X می باشد که می توان به مصرف کم و قدرت پرتاب بالا و کروم پذیری مناسب آن اشاره کرد علاوه بر این می تواند در وانهای آبکاری ثابت و گردان کاربرد داشته باشد .

مطالب مرتبط

تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت پویاب فلز میباشد